ריסקי נולד כדי להעניק לך ולמשפחתך ביטחון. מהיום, קל להבין, להשוות מחירים ולרכוש ביטוח במקום אחד, בצורה קלה ופשוטה.

ביטוח הוא מהדברים האלו שלא חושבים עליהם ביום יום, אבל ברגע האמת מרגישים מזל גדול שעשינו את הבחירה הנכונה. אתר ריסקי נוצר בדיוק בשביל לעזור לך לעשות בחירה חכמה, אובייקטיבית ופשוטה של שלושת הביטוחים הכי חשובים: ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, וביטוח נסיעות לחו"ל.  

 

ביטוח חיים (ריסק) וביטוח משכנתא

ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) זהו ביטוח הנועד לשמש כמעטפת הגנה ליקירינו והוא אחד ממוצרי הביטוח המשמעותיים ביותר עבורנו. באותה נשימה, ביטוח המשכנתא הוא ביטוח חובה בעת רכישת בית או דירה ואינו מחליף את ביטוח החיים.

שתי הפוליסות האלו קריטיות ליציבות הכלכלית של המשפחה. ועם זאת, צוות ריסקי זיהה מספר קשיים שיש לרובנו עם ביטוחים אלו: למשל, חוסר בקיאות בגובה סכום הביטוח הנדרש (האם אני זקוק למיליון שקלים? פחות/יותר?), בלבול לגבי ההבדל בין סוגי הביטוחים (אם יש לי ביטוח משכנתא, למה אני צריך ביטוח חיים?) ובעיקר - מחסור בגישה להשוואות פשוטות שיסייעו בהחלטה מושכלת לקראת רכישת הביטוח. מתוך הקשיים יצרנו פתרון כולל באתר שלנו.

 

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא כיסוי קריטי שיכול לחסוך עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים במקרה חירום. נוסעים רבים מתעלמים מביטוח זה, או בוחרים בביטוח הראשון שמוצע להם בקופת החולים או בחברת התעופה, מבלי להשוות תנאים ומחירים. בחירה לא מודעת בכיסוי לא מתאים יכולה להפוך לסאגה ארוכה ומתמשכת במקרה חירום בארץ זרה. גם עבור זה יש לנו פתרון.

 

איך ריסקי יכול לעזור לך?

לאור תחושת השליחות שלנו וההבנה שביטוחים אלו קריטיים לרגעים הכי רגישים בחיים, אנו ב- RISKI (ריסקי) החלטנו לייצר למענך פלטפורמה נוחה ופשוטה שתחסוך ממך שיחות טלפוניות מבלבלות ומתישות ושיטוטים בלתי פוסקים באתרי חברות הביטוח השונות. בתור התחלה, ריכזנו את כל מה שחשוב לדעת על סוגי הביטוחים – החל מהסבר בסיסי על כל מוצר וחשיבותו וכלה בפרמטרים שיעזרו לך לחשב מה גובה סכום הביטוח הנדרש עבורך ואילו אלמנטים נוספים חשוב לקחת בחשבון. באתר RISKI ניתן, בעזרת סימולטור פשוט, לקבל תמונה ברורה על גובה סכום הביטוח הנדרש עבורך ובנוסף לקבל ריכוז של ההצעות המשתלמות ביותר מכל חברות הביטוח המובילות. 

 

אז איך זה עובד?

בודקים > משווים > רוכשים

שלב ראשון – מקבלים מושג מהו גובה סכום הביטוח הנדרש עבורך. ניתן להזין לסימולטור RISKI מספר פרטים אישיים כגון – מין, תאריך לידה, תקופת ביטוח מבוקשת ועוד פרטים רלוונטיים ולקבל מיד הערכת סכום ביטוח מתאים.

שלב שני – מקבלים ריכוז הצעות מחיר להשוואה מכל חברות הביטוח המובילות, לפי הנתונים האישיים שלך.

שלב שלישי – רכישת ביטוח החיים שבחרת. בשלב זה תוכל לרכוש באופן דיגיטלי או להשאיר פרטים ונסייע לך להשלים את רכישת הביטוח בחברת הביטוח שבחרת.