רכישת ביטוח חיים ריסק היא החלטה מצויינת, בעיקר אם יש לך משפחה. הרשה לנו לברך אותך על החלטתך הנבונה. ביטוח חיים ריסק ידאג ליקיריך לפיצוי כספי במקרה מותך הלא צפוי, חס וחלילה, או במקרה של אובדן כושר עבודה.

זו ודאי החלטה ששקלת בכובד ראש, בהתחשב בפרמטרים הייחודיים למשפחתך, אשר על בסיסם קבעת את סכום הביטוח המתאים לצרכי משפחתך. לקביעת סכום ביטוח דרוש לחץ כאן >>

כעת, נותר לך רק לבחור את ביטוח החיים הטוב ביותר עבורך, מבין המגוון הרחב המוצע על ידי חברות הביטוח. בהתחשב בעובדה שביטוח חיים הוא מוצר פשוט יחסית שאינו נתון לפרשנויות שונות (מוות), מרבית המוצרים דומים זה לזה. אם כך, כיצד בכל זאת אפשר לבחור? אלו הדגשים החשובים לבחירת ביטוח חיים מתאים עבורך:

מחיר. מאחר וכאמור מדובר במוצרים דומים המוצעים ע"י מרבית חברות הביטוח, השורה התחתונה יכולה להוות קריטריון לקבל החלטה – לכן יצרנו עבורך את ריסקי, אתר שמאפשר להשוות את מחירי ביטוח החיים למקרה מוות (ריסק) מכל חברות הביטוח, במקום אחד. לכניסה להשוואת מחירי ביטוח החיים לחץ כאן >>

מחיר לטווח רחוק. ככל שאנו מתבגרים, הסיכון למקרה מוות הולך וגדל באופן סטטיסטי. בחברות ביטוח שונות מוצג מחיר זול יחסית לביטוח חיים בשנים הראשונות, אך הוא הולך וגדל באופן משמעותי במרוצת השנים. בעת בדיקת מחירי הביטוח המוצעים על ידי החברות, חשוב לבקש עקומת מחירים לטווח של 20 שנים קדימה, על מנת לקבל רושם נכון ועדכני.

תדירות שינוי סכום הפרמיה. חלק מהחברות מציעות פרמיה קבועה ל-5 שנים ולאחר מכן מציגות עלייה בגובה הפרמיה, חלק מהן מציעות פרמיה המשתנה מידי שנה. בחר את תדירות השינוי המועדפת עליך בהתאם לצרכים שלך.

מרכיב חיסכון נוסף על סכום למקרה מוות. חברות הביטוח מציגות שני סוגי ביטוח חיים. האחד ריסק טהור, בו חברת הביטוח תשלם לשאריך סכום כסף לאחר מותך לאורך תקופת הביטוח בלבד והסוג השני, ביטוח חיים למקרה מוות ריסק עם מרכיב חיסכון, המשלב בין התגמולים שיתקבלו לאחר מותך לבין החיסכון לגיל הפרישה. בהתאם לחסכונות שצברת במהלך חייך, ניתן לבחור את הסוג המתאים לצרכיך.

כיסויים נלווים. על ביטוח הריסק הטהור ניתן לרכוש כיסויים נוספים כדוגמת כיסוי כנגד מחלות קשות, אשר יבטיח חלק מסכום הפיצוי במקרה בו תתגלה אצל המבוטח מחלה קשה. כדאי לבדוק אילו כיסויים מוצעים על ידי חברות הביטוח השונות, אשר בטווח הרחוק יכולות לחסוך ממך רכישת ביטוחים רבים ושונים לטובת ריכוז הכיסויים תחת מוצר אחד.

חברת הביטוח. תמיד כדאי לרכוש מוצרים ביטוחיים בחברת ביטוח ותיקה, מבוססת ושירותית, אשר רכשה את אמון הציבור בשירות שהיא נותנת ובמדד תשלום התביעות שהיא מציגה.

באתר ריסקי תוכל לבדוק את גובה ביטוח החיים הרצוי, לקבל הצעות מחיר מכל חברות הביטוח ולרכוש ביטוח חיים למקרה מוות.

להשוואת מחירי ביטוח חיים לחץ כאן >>